Kontakta oss

Öppettider

Kundtjänst har öppet helgfria vardagar 09:00-16:00.

StjärnDistribution AB
Hästskovägen 12
813 33 HOFORS

Telefon (vx): 0290 – 76 76 76

Våra primära kontaktuppgifter:

Kundtjänst

0290-76 76 76, order@sdist.se

Databas/katalog

Ekonomi

0290-76 76 97, ekonomi@sdist.se

avtal

0290-76 76 76, avtal@sdist.se

Teknik/utveckling

Support uppdragsgivare/förlag

0290-76 76 99, support@sdist.se

OBSERVERA! Vi rekommenderar att enbart använda ovanstående nummer och mailadresser. De betjänas av flera anställda och din förfrågan riskerar inte att bli försenad pga semester, sjukdom eller annan frånvaro.

OBSERVERA! Skicka aldrig samma ärende till fler än en huvudmottagare (Till-fältet). Använd istället våra gemensamma adresser ovan, så ser vi till att rätt person besvarar ditt ärende.

Kundtjänst

Johanna Hjulström
Databas & kundtjänst, 0290-76 76 74,  johanna.hjulstrom@sdist.se

Jenny Johansson
Kundtjänst, 0290-76 76 91, jenny.johansson@sdist.se

Madeleine Årmann
Kundtjänst, 0290-76 76 78, madeleine.lindholm.armann@sdist.se

Ekonomi

Eva Eliasson
Ekonomi, 0290-76 76 95, eva.eliasson@sdist.se

Lena Lundberg 
Reskontra, 0290-76 76 92, lena.lundberg@sdist.se

Lager och produktion

Lamin Cissay
Lager och produktion, 0290-76 76 71

Abdoulie Jatta
Lager och produktion, 0290-76 76 71

Sandra Kuure Pettersson
Lager och produktion, 0290-76 76 71

Aimiru Mbye
Lager och produktion, 0290-76 76 71

Ida Mäntylä
Lager och produktion, 0290-76 76 71

Lamin Sanyang
Lager och produktion, 0290-76 76 71

Jesper Sundberg
Lager och produktion, 0290-76 76 71

Warda Naser
Lager och produktion, 0290-76 76 71

Susanna Österblom
Lager och produktion, 0290-76 76 71

Grafisk form och webb

Erik Axelsson
Digitaltryck, 0290-76 76 83, erik.axelsson@sdist.se

Renée Edlund
Grafisk Formgivning, 08-440 76 79, renee.edlund@sdist.se

Systemutveckling

Markus Kvist
Systemarkitekt, 0290-76 76 93, markus.kvist@sdist.se

Mattias Frännfors
Systemutvecklare, 0290-76 76 89, mattias.frannfors@sdist.se

Ledning, försäljning och HR

Peter Boqvist
VD, 0290-76 76 77, peter.boqvist@sdist.se

Helena Blom
VD Assistent, HR, 0290-76 76 79. helena.blom@sdist.se

Björn Flaschen
Försäljning och avtal, 0290-76 76 72, bjorn.flaschen@sdist.se

Ane Frostad
Projektledare, 08-440 76 77, ane.frostad@sdist.se

Rulla till toppen